0
0

وضعیت مد در ذهن دانش آموزان قوی چگونه بوجود می آید؟

1402 بازدید
زمان مطالعه : ۳ دقیقه

وضعیت مد در ذهن دانش آموزان قوی بوجود می آید. اما وضعیت مد چیست؟

بارزترین تفاوت و ویژگی دانش آموزان قوی و رتبه های برتر با دیگر دانش آموزان این است که این افراد بشدت (( اهل عمل)) هستند. یعنی زمانی که برنامه ریزی روزانه را انجام دادند خیلی سریع و بدون تلف کردن زمان و با تمام وجود به سمت هدف بزرگشان حرکت می کنند.

 

 

این فیلم را نیز مشاهده کنید      رسیدن به رتبه برتر در بیست و یک روز

 

آیا شما نیز اهل عمل هستید؟ آیا بجای این که زمان ارزشمندتان را با معاشرت های بیهوده ، رفتن در شبکه های اجتماعی ، تلویزیون دیدن و بازی کردن هدر بدهید مشغول اجرای برنامه و درس خواندن هستید؟

هنگامی که با تمام انرژی و با انگیزه برنامه درسی را اجرا می کنید در ذهن شما وضعیتی بوجود می آید که به آن حالت مد می گویند.

در وضعیت مد کارایی و بهره وری انسان بشدت افزایش می یابد و چیزی شبیه به معجزه در ذهن رخ می دهد.

 

این فیلم را نیز مشاهده کنید      بیشترین جمله ای که رتبه های برتر با خود تکرار می کنند

 

اما وضعیت مد چیست؟

احساس خوشحالی و انرژی فراوان به همراه آرامشی عجیب که به دلیل تمام کردن برنامه روزانه بوجود می آید. در وضعیت مد عملکردتان بسیار بهتر شده و کارایی و خلاقیت به شدت افزایش می یابد .

 

 

این مقاله را نیز بخوانید       ۱۰ روش مطالعه رتبه های برتر کنکور

 

هرچه بیشتر عملگرایی را در خود تقویت کنید وضعیت مد را بیشتر تجربه خواهید کرد و این یعنی همین حالا خودتان را رتبه برتری بدانید. بهترین روش برای الزام به عملگرایی این است که خود را تنبیه کنید یا به خود پاداش بدهید. اگر طبق برنامه پیش رفتید برای آخر هفته یک پاداش خوب درنظر بگیرید مثلا اگر به بازی های کامپیوتری علاقه دارید دو ساعت در هفته را به آن اختصاص بدهید . عکس این حالت هم وجود دارد . در صورتی که طبق برنامه پیش نرفتید خود را از تفریحی محروم کنید.

نگران نباشید . می توانید برنامه ریزی صحیح را به ما بسپارید . ما می دانیم چگونه در ذهن شما وضعیت مد بوجود بیاوریم . پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

دانلود فیلم 
دانلود فایل صوتی
دانلود فایل PDF
 
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://drdna.ir/?p=585
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
دکتر افشاری نیک
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد وضعیت مد در ذهن دانش آموزان قوی چگونه بوجود می آید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.